Meyve Fidanı Satışı, Tohum, Çiçek, Süs Bitkisi, Budama Makası, Peyzaj, Tarımsal Danışmanlık | BURSAPLANT Bahçe Market

Keçi Sakalı Fidanı - Beyaz Çiçekli

Keçi Sakalı Fidanı - Beyaz Çiçekli
Keçi Sakalı Fidanı - Beyaz Çiçekli Keçi Sakalı Fidanı - Beyaz Çiçekli
Kategori : Bahçe ve Balkon Çiçekleri
Özellikler : Ç46 - Beyaz çiçekli
Ürün Adı : Keçi Sakalı Fidanı - Beyaz Çiçekli
: 12,71 TL + KDV
Kdv Dahil :
15,00 TL
15,00 TL
Havale : 14,85 TL (%1.00 havale indirimi)
Adet :
2,83 TL den başlayan taksitlerle!!

Satın Alacağım Keçi Sakalı (Spiraea vanhouttei) Bitkisinin Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

bursaplant.com’da satışta olan Keçi Sakalı (Spiraea vanhouttei) bitkisi 15 cm. çapında ve yaklaşık 2 litre hacmindeki plastik saksılarda, toprak harç içinde dikili bulunmaktadır. Bitkilerin boyu saksıyla beraber yaklaşık 70-80 cm.dir. Keçi Sakalı bitkisi, yaprak döken bir bitki olduğundan kışın yapraksız olabilmektedir. Bahar ve yaz aylarında ise bol dallı ve yapraklıdır.

Keçi Sakalı (Spiraea vanhouttei) Bitkisinin Genel Özellikleri Nelerdir?

Keçi Sakalı bitkisi, yaprak döken ve çok yıllık bir bahçe çalısıdır. 2,0 metre boy ve 2,0 metre çap yaparlar. Yuvarlak yapılı gelişirler. Bitki yapısı dolgundur. Sürgünler yay biçiminde gelişir. Peyzajda yalnız ve öbekler halinde kullanılabilirler. Çit olarak da tercih edilebilirler. Mayıs ayından itibaren başaklar halinde beyaz renkli çiçekler açar. Tümüyle gölgede kalan alanlardan hoşlanmayan, güneşe ise dayanıklı bir süs çalısıdır. Kışın -20°C ila -30°C’ye kadar olan soğuklara dayanıklıdır.

Keçi Sakalı (Spiraea vanhouttei) Bitkisini Nasıl Gübrelemeliyim?

Keçi Sakalı bitkisini dikeceğiniz bahçe toprağını analiz ettirmek ve sonrasında toprağınızın besin maddesi içeriğine göre gübreleme yapmak izleyeceğiniz en doğru yoldur.

Gübreleme amacıyla; bir litre suyun içerisine Tropikal Bitki Besini (Çiçek Açan Türler İçin) ürününden, kışın iki haftada bir, yazınsa haftada bir kapak karıştırıp bitkinizin dibine dökmeniz ve sonrasında sulama yaparak, gübreli suyu kök bölgesine indirmeniz; bitkinizin gelişimesi ve çiçek kalitesini arttırması için yeterlidir.

bursaplant.com üzerinden yapılan alışverişlerde güvenliğim nasıl sağlanır?

bursaplant.com sitesi üzerinden yapılan satışlar, ‘uzaktan satış’ kapsamına girer. Satış ve iade prosedürlerimiz ‘Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’ ile ‘Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin hükümleri çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.  Siparişinizin gerçekleşmesi durumunda ‘ALICI’ olarak siz ve ‘SATICI’ olarak Bursaplant Fidancılık firması arasında Mesafeli Satış Sözleşmesi imzalanmış olacağından, tüketici olarak ilgili kanun ve yönetmeliklerden doğan haklarınız güvence altına alınmış olacaktır.

Sitemiz üzerindeki bütün sipariş aşamaları RapidSSL marka 128 Bit SSL Güvenliği altındaki sayfalarda gerçekleştirilmektedir. Bunu sizlerde kontrol edebilirsiniz. Şöyle ki; sitemizde alışveriş yaptığınız sırada, kredi kartınızla ilgili bilgileri gireceğiniz sayfanın internet adresindeki "http://" yazısı "https://"ye dönüştüğünü görürsünüz. Bu HTTPS yazısı bursaplant.com sanal mağazasının bulunduğu sitenin SSL güvenlik protokolünü kullandığını ve yaptığınız işlemin tamamen güvenli bir ortamda gerçekleştirildiğini gösterir. Üçüncü kişiler asla kredi kartı bilgilerinize ulaşamaz. Bu şifreleme yöntemi bugün online bankacılıkta tüm bankaların kullandığı şifreleme ile aynıdır. Kısacası www.bursaplant.com’da yapacağınız tüm alışverişleriniz online bankacılık yapmak kadar güvenlidir.

Satın alacağım süs bitkisinin ambalajı ve kargolaması nasıl olacak?

Satın alacağınız Keçi Sakalı (Spiraea vanhouttei)  bitkisi; yetiştiriciliğinin ve bakımının yapıldığı seralarımızdaki yerlerinden alınır, kök bölgesi kargo sırasında toprakları dökülmeyecek şekilde poşetlenir ve bitkinin zarar görmemesi için özel çift oluklu mukavva ambalajlarında, canlılık ve kalite özelliklerini muhafaza eder şekilde adresinize ulaştırılır.

KARGO SÜRECİ hakkında detaylı bilgi için butona tıklayınız.

Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Kapat
 • Hızlı Ürün Arama
  Ne Aramıştınız?
 • Çok Satan Ürünler
 • Alışveriş Sepeti

  Alışveriş sepetinizde
  ürün bulunmamaktadır.

 • Kullanıcı Menusu
  Email
  :
  Şifre
  :
  Beni Hatırla
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.